Eurovíkend Řím -, hotel To nejlepší z Říma + moře Itálie, od - dny

To nejlepší z Říma + moře, Itálie, Řím, 18.6.2014, snídaně
Číslo zájezdu: 52409446

To nejlepší z Říma + moře

Itálie » Řím

HotelTermín:

18.6.2014 - 22.6.2014
Další termíny

Stravování:

snídaně

Typ:

poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

letecky Praha

letecky Praha

Cena od:

13 990 Kč


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zdeInformace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: To nejlepší z Říma + MOŘE (letecky z Prahy)
Kategorie hotelu: ****
Popis

Tip: 4* hotel, letenky ČSA, zavazadla v ceně, poslední den odlet až večer

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Říma a zrelaxujete na plážích v Ostii. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, v muzeích Vatikánu odhalíte kumšt italských umělců a zastavíte se u proslulé fontány di Trevi. Zájezd je ideální pro všechny bez rozdílu věku. Prožijte s námi Prázdniny v Římě jako ve filmu a poznejte věčné město a půvab Ostie!

Ubytování
hotel 4* v blízkosti centra Říma hotel je dostupný metrem do centra města
Strava
snídaně v hotelu je formou bufetu během dne při prohlídce Říma bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Podmínky pro přepravu zavazadel
  • Zavazadlo  v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a max. rozměrech 55 x 45 x 25 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
  • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)
Vstupné
Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: Colosseo + Palatino + Foro Romano dospělý 646 Kč, dítě 194 Kč, student 452 Kč, senior 194 Kč Vatican Museums dospělý 743 Kč, dítě 436 Kč, student 436 Kč
Cestovní pojištění
  • MINI: 35 Kč / den
  • EXKLUZIV (+pojištění úrazové, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti): 60 Kč / den
Den 1.
Přílet do Věčného města - Říma (Fiumicino), ubytování, organizační schůzka. Poté půjdeme s průvodcem  do Říma(Koloseo, Foro Romano, Kapitol), možnost večeře v jedné s místních trattorií.
Den 2.
prohlídka s průvodcem - začneme u Kolosea, kde se odehrávaly gladiátorské zápasy, uvidíme Konstantinův oblouk, vydáme se k Bazilice sv. Petra v řetězech - zde se nalézají okovy, kterými byl spoután sv. Petr v Římě a v Jeruzalémě, zhlédneme náhrobek papeže Julia II - Mojžíše od Michelangela, vydáme se cestou římských fór - Césarovo fórum, největší Trajánovo fórum, novodobý památník Viktoria Emanuela II., vstoupíme na Kapitol, zhlédneme Forum Romanum. Vyhlídka - město kopulí. Pokračujeme rušnou obchodní třídou Via del Corso k nejslavnější fontáně - Fontána di Trevi, kterou proslavil F. Fellini ve svém Dolce Vita, vhodíme minci do fontány, abychom se znovu někdy vrátili do Říma a procházku ukončíme na nejživějším místě Římě - u Španělských schodů proslulé módními přehlídkami, ukážeme si jednu z nejdražších ulic na světě - Viu Condotti, kde se nachází butiky slavných italských návrhářů. Odpoledne - prohlídka muzeí, památek, možnost nákupů.
Den 3.
Vatikánská muzea - Sixtinská kaple s freskovým cyklem od Michelangela - Stvoření světa, Poslední soud, Rafaelovy stanze, Egyptské muzeum, Etruské muzeum, Sál map a další. Pak se zastavíme na nejkosmopolitnějším náměstí na světě - nám. sv. Petra s nádhernou Berniniho kolonádou,vstoupíme do chrámu sv. Petra, kde jsou uloženy ostatky sv. Petra, nad nímž je baldachýn od Berniniho, uvidíme Pietu - dílo teprve 25tiletého Michelangela, katedru sv. Petra a další památky. Pro zájemce je zde možnost vyhlídky z koupule baziliky, odkud je jedinečná podívaná na krásy Říma. Vydáme se k Andělskému hradu, dříve Hadriánovo mauzoleum, pevnost, úkryt i místo milostných schůzek papežů. Nad řekou Tiberou je Andělský most s 10ti anděly a sochy sv. Petra a Pavla, pak navštívíme nejbaroknější náměstí - Piazzu Navonu s fontánami, Fontána čtyř řek od Berniniho, kostel sv. Agnese in Agone a procházku zakončíme u Pantheonu - chrámu všech bohů. Večer se můžeme pokochat úžasnou letní atmosférou a projít se s průvodcem malebnými uličkami, dát si večeři či dobré víno a užít si tento čas po"italsku".
Den 4.
Výlet mhd a příměstským vlakem do Ostie - koupání v Tyrhénském moři v Lido di Ostia, s kilometry dlouhou písčitou pláží, oblíbenou samotnými Římany. Pro ty, kteří by tento den neradi zaháleli, nabízíme návštěvu významného přístavního antického města - v Antické Ostii, jenž budete moct  vidět v archeologickém areálu vykopávek. Město bylo založeno pro vojenskou posádku chránící ústí řeky Tibery před nájezdníky z moře. (Ev. osobní volno v Římě). Pouze v letních termínech, máte jedinečnou možnost spatřit s naším průvodcem Řím i jako město, které nikdy nespí - procházka nočním městem vás uchvátí.
Den 5.
Osobní volno - návštěva Říma - vila Giulia - etruské dědictví, Kapitolská muzea, nebo návštěva největšího blešího trhu v Itálii - Porta Portese. Možnost programu s průvodcem, je zde stále co oběvovat. V odpoledních hodinách návrat na hotel, přesun transferem na letiště a odlet do ČR.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Řím - Praha garance letenek ČSA(v ceně odbavované zavazadlo do 23 kg), letištní taxy, transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět, 4× ubytování ve 4* hotelu se snídaní (formou bohatého bufetu), průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel, jednolůžkový pokoj příplatek 2 200 Kč, jízdné po Římě, cestovní pojištění léčebných výloh, Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2200 Kč

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Počet dospělých:
Počet dětí:
Kalkulace
Cena celkem:
0
0
0


Kontaktní údaje objednavatele Položky označené hvězdičkou jsou povinné (*).
Jméno: (*)
Příjmení: (*)
Telefon: (*)
E-mail: (*)
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
 
 
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
Dítě
 
Poznámka:
Napište tento rok (*)
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkové formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

CK