Eurovíkend Barcelona , letecky Praha, hotel Barcelona – Hotel Rafael Badalona Španělsko

Barcelona - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Rafael Badalon - Španělsko - Španělsko pevnina - Katalánsko - Barcelona

Barcelona - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Rafael Badalon

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

, Hotel starstarstarstarBarcelona - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Rafael Badalon

Počet termínů:

9 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Barcelona - transparent 12°C
Zítra Počasí v Barcelona - transparent 7 - 16°C
22.1. Počasí v Barcelona - transparent 10 - 16°C
23.1. Počasí v Barcelona - transparent 8 - 15°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Barcelona – Hotel Rafael Badalona
USP
Přímořské město se skvělým jídlem, pohostinnými lidmi a ojedinělou architekturou. Kompletní balíček eurovíkendu do Barcelony.
Popis hotelu
Přímořské město se skvělým jídlem, pohostinnými lidmi a ojedinělou architekturou. Kompletní balíček eurovíkendu do Barcelony.
Info
platba městské taxy na místě cca 1,5 € osoba/noc
Program zájezdu

1. DEN
po příletu do Barcelony transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya...). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.


2. DEN
po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. V průběhu procházky uvidíme známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem (katalánská národní hora cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025). V podvečer návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány.


3. DEN
po snídani možnost individuální program nebo možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku – Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného dopoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno.


4. DEN
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.


Výše uvedený program je platný pro přílety ve čtvrtek. V případě příletu v pátek je výlet do Montserratu v neděli dopoledne a výlet do výrobny Cavy a továrny na čokoládu v sobotu odpoledne.


Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Barcelona

Barcelona je pulzující metropole, kde se střetává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Velkým lákadlem je jméno světoznámého architekta Antoni Gaudího, jehož výtvory potkáte téměř na každém kroku. Nejvýznamnější stavbou je nedokončená katedrála Svaté rodiny Sagrada Familia. Navštivte známou ulici La Rambla s fantastickou atmosférou, s řadou pouličních umělců, živých soch v originálních kostýmech, secesní tržiště La Boquería, pověstnou operu Gran Teatre del Liceu a mnoho dalšího!

Fakultativní služby

a) Panoramatický okruh Barcelonou 950,-Kč*

V průběhu panoramatického okruhu Barcelonou uvidíte exteriéry známých památek jako je Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya. To vše s podrobným výkladem česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervavaci S 72299A (minimální počet pro realizaci: 15)

b) Půldenní výlet do Montserratu 950,-Kč*

Navštivte s námi katalánskou národní horu cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 72299B (minimální počet pro realizaci: 15)

c) Půldenní výlet do Sant Sadurní 950 Kč*

Výlet za ochutnávkou šumivého vína Cava a skvělé tradiční čokolády

kód pro rezervaci S 72298 (minimální počet pro realizaci: 15)

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

S 72299C Balíček A+B 1 750,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

letenka Praha - Barcelona - Praha včetně všech poplatků
transfer letiště - hotel - letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
procházka historickým centrem Barcelony s českým průvodcem zdarma
zákonné pojištění CK proti úpadku
Hotel

Hotel Rafael Badalona NNNN

hotel se nachází v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 - BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min. chůze. Metrem, bez přestupů, do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů a obchodů. V hotelu Vám, krom jiného, budou k dispozici restaurace, bar a fitness. Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, satelitní TV, minibarem, klimatizací, trezorem a WiFi.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.