Eurovíkend Barcelona letecky hotel BCN Montjuic hotel Barcelona , 3 dny

BCN Montjuic hotel Barcelona, Španělsko, Španělsko pevnina, Katalánsko, Barcelona, 13.10.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 115978686

BCN Montjuic hotel Barcelona

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

, Hotel starstarstarBCN Montjuic hotel Barcelona

Termín:

13.10.2017 - 15.10.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

3 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 290 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování. Standardní pokoje mají koupelnu, klimatizaci, SAT TV a telefon.
Poloha
Hotel BCN Montjuic se nachází v blízkém dosahu centra Barcelony, v obchodní a administrativní čtvrti. Hotel mám moderní designovou budovu. Plaza de Cataluña (samotné centrum města ) je vzdáleno 5 až 7 minut taxíkem 10 až 15 minut veřejnou dopravou.
Sport a zábava
Široké možnosti nakupování, zábavy, poznávání a nočního života v tepajícím centru Barcelony.
Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, parkoviště, sauna, posilovna, solárium, TV místnost, možnost připojení k internetu, konferenční prostory, snídaňová místnost.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně.
Letecká společnost Wizz Air

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Barcelony, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Ceny platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Palma Travel Touroperator a.s..V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK