Eurovíkend Benátky , letecky Praha, hotel Benátky Verona Florencie Itálie

Benátky Verona Florencie - Itálie - Veneto - Benátky

Benátky Verona Florencie

Itálie » Veneto » Benátky

, Hotel starstarstarBenátky Verona Florencie

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Velence - transparent 25°C
Zítra Počasí v Velence - transparent 23 - 27°C
24.7. Počasí v Velence - transparent 24 - 29°C
25.7. Počasí v Velence - transparent 24 - 28°C


Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.
Strava
Snídaně kontinentální
Zájezd zahrnuje
4 ubytování, 4 snídaně, leteckou přepravu Praha Benátky Praha, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, jízdenku vlakem Benátky Verona a zpět, jízdenku rychlovlakem do Florencie a zpět, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 Kč (190 CZK), cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 25000 Kč (500 CZK), jednolůžkový pokoj (1990 CZK), 3 večeře (1790 CZK), vstupy, místní dopravu, pobytové taxy cca 120 EUR
Program
Den 1
Odlet z Prahy do Benátek , transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne procházka po Benátkách.

Den 2
Po snídani celodenní prohlídka města s neopakovatelnou atmosférou, které je rozloženo v laguně na více než stovce ostrůvků. Prohlídka náměstí sv. Marka se zvonicí a chrámem sv. Marka, Dóžecí palác, plavba vaporettem po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Návštěva sklárny na ostrově Murano a ostrova Burano.

Den 3
Snídaně, celodenní výlet do Verony (cesta vlakem z Benátek do Verony je cca 60 minut). Město proslulé milostným příběhem o Romeovi a Julii. Starobylé místo láká svými památkami a historií. Možnost návštěvy rodného domu Julie, baziliky San Zeno Maggiore, proslulého římského amfiteátru na náměstí Bra. Návrat na ubytování.

Den 4
Snídaně, odjezd z vlakového nádraží Termini rychlovlakem Freccia Rossa do Florencie (doba jízdy z Benátek do Florencie je cca 2 hodiny). Prohlídka této renesanční klenotnice, např. Palazzo Medici, Riccardi, sídlo tohoto významného rodu, Medicejská kaple: Knížecí kaple a pohřební kaple rodu S. Marco, dominikánský klášter, kaple sv. Antonína, gotický dům S. Maria del Fiore, největší církevní památka ve městě, baptisterium, Rajská brána, Gotická kampanila, Palazzo Vecchio – gotická radnice, Pantheon ze 13. stol., gotický a renesanční interiér, kostel Santa Croce, hrobka Michelangela. Ponte Vecchio, most přes řeku Arno, pozdně gotické a renesanční domy a paláce. V odpoledních hodinách odjezd zpět do Benátek. Nocleh.

Den 5
Snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště. Odlet do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.