Eurovíkend Barcelona letecky hotel Condes de Barcelona , 3 dny

Condes de Barcelona, Španělsko, Španělsko pevnina, Katalánsko, Barcelona, 13.10.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 115980905

Condes de Barcelona

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

, Hotel starstarstarstarCondes de Barcelona

Termín:

13.10.2017 - 15.10.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

3 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
13 590 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
V hotelu je celkem 235 pokojů, všechny moderní, příjemně vybavené. Na výběr je z několika kategorií. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, Wi- Fi připojením k internetu, SAT TV a koupelnou.
Poloha
Hotel se nachází na skvělém místě- na Paseo de Gracia, přímo v srdci moderní Barcelony jen kousek od slavné Gaudiho budovy La Pedrera.Hotel se rozkládá ve 2 budovách z 19. století, renovovaných tak, že nabízí maximální komfort, perfektní design a příjemnou atmosféru.
Sport a zábava
Kromě možností v hotelu je zde Barcelona, která nabízí nepřeberné možnosti poznávání, nakupování a zábavy. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.
Vybavení
K vybavení hotelu patří 2 restaurace, bar, konferenční prostory, fitness, 2 venkovní terasy, solárium, 2 venkovní bazény, recepce a samozřejmě možnost připojení k internetu.
Letecká společnost Wizz Air

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Barcelony, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Ceny platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Palma Travel Touroperator a.s..V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK