Eurovíkend Qawra , letecky Praha, Brno, Vídeň, hotel db San Antonio Hotel & Spa Malta

db San Antonio Hotel & Spa - Malta - Qawra

db San Antonio Hotel & Spa

Malta » Qawra

, Hotel starstarstarstar

FM


db San Antonio Hotel & Spa

Počet termínů:

164 termínů / 0 Last minute / 32 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Brno, Vídeň

Počasí:

Dnes Počasí v Mellieha - transparent 15°C
Zítra Počasí v Mellieha - transparent 11 - 13°C
25.2. Počasí v Mellieha - transparent 12 - 16°C
26.2. Počasí v Mellieha - transparent 12 - 13°C


Poloha

na pobřežní promenádě. Místní centrum s možnostmi pro nakupování cca 100 m. Restaurace a bary u hotelu. Letiště cca 20 km.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.30 h. Snacky od 15.00 do 17.00 h. Třikrát týdně tematický bufet. 1x za pobyt možná večeře v a-la-carte resturaci (po předchozí rezervaci na místě a dle dostupnosti).

Sport/aktivity

zdarma: plážový volejbal, fitness, stolní tenis, minigolf, plážový fotbal. Mezinárodní denní a večerní animační program. Za poplatek: Casino Oracle. Golfové hřiště cca 18 km.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek za poplatek.

Wellness

zdarma: Spa s parní lázní, krytým bazénem, saunou a vířivkou. Za poplatek: aromaterapie, hammam, privátní vířivka, léčebné procedury.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4; příspěvek na životní prostředí: pro osoby starší 18 let, 0,50 €/den/os., platba na místě. Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

USP

pláž pouze přes pobřežní promenádu
pro děti pirátská loď
WiFi zdarma v celém hotelu
Popis hotelu

Pláž pouze přes pobřežní promenádu. Pro děti pirátská loď. WiFi zdarma v celém hotelu.

Pláž

pláž pouze přes pobřežní promenádu. Od 15.6. do 15.9. je umělá písečná. Mimo hlavní sezonu oblázková. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

kompletně renovovaný hotel disponuje 416 pokoji s výtahy, vstupní halou, 4 bufetovými restauracemi (asijská, indická, maltská a marotská), a-la-carte restaurace s mezinárodní kuchyní, bar a kavárna. Ve venkovním areálu se nachází 3 sladkovodní bazény, terasy na opalování, bar u bazénů, zastřešená terasa s barem a bazénem (vstup od 16 let, terasa je otevřena od poloviny června do poloviny září a v závislosti na počasí). Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Osušky na vratnou kauci.

Ubytování (F)

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 23 m2, se sprchou nebo vanou, fénem, WC, chladničkou, setem pro přípravu kávy a čaje, individuální klimatizací, trezorem, sat. TV, telefonem a balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): balkon s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako A1A/A2A.

Joker pokoje (A2S): se stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A.

Rodinné pokoje (A2F/A3F): prostornější cca 27 m2, disponují stejným vybavením jako pokoje A1A/A2A.

Rodinné pokoje (A2G/A3G): balkon s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A2F/A3F.

Děti

samostatný dětský bazén, pirátská loď - vodní skluzavky, miniklub (pro děti od 5 do 11 let, 6x týdně), dětské postýlky a dětské židličky v restauracích. Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...