Eurovíkend Costa del Sol letecky hotel Eurovíkend Andalusie Malaga s průvodcem , 4 dny

Eurovíkend Andalusie Malaga s průvodcem, Španělsko, Španělsko pevnina, Andalusie, Costa del Sol, Malaga, 16.11.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 48-2341

Eurovíkend Andalusie Malaga s průvodcem

Španělsko » Španělsko pevnina » Andalusie » Costa del Sol » Malaga

Costa del Sol/Malaga, Hotel starstarstarEurovíkend Andalusie Malaga s průvodcem

Termín:

16.11.2017 - 19.11.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
14 990 Kč ()Eurovíkend Andalusie Malaga s průvodcem a programem

Málaga, je centrem pobřeží Costa del Sol a druhým největším městem Andalusie.
Jedná se o významné turistické centrum na jihu Španělska. Málaga je ideální pro ty, kteří vyhledávají dovolenou v moderních přístavních městech s živou atmosférou, širokou nabídkou turistických památek a samozřejmě s řadou historických památek. Dovolená v Málaze je také spojena s poznáním místní kultury a vyhlášené španělské gastronomie. Během své návštěvy nezapomeňte navštívit antický amfiteátr, katedrálu Catedral de la Encarnación a hlavně rodný dům a muzeum Pabla Picassa.

Málaga předpověď počasí

Program zájezdu
1. den
 
ve večerních hodinách přílet do Málagy. Po příletu transfer do hotelu.
2. den
po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Individuální volno nebo fakultativně celodenní výlet do Granady včetně vstupu do Alhambry.
3.den
individuální volno nebo fakultativní celodenní výlet do Cordoby včetně vstupu do Mešity. 
4. den 
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy. Změna programu vyhrazena.

Hotel: TRYP MALAGA GUADALMAR****

Hotel se nachází na pláži, cca 2 km od Plaza Mayor s nabídkou volnočasových aktivit, cca 3 km od letiště Málaga (Pablo Picasso) a cca 6 km od centra města s  dobrým spojením do centra. V blízkosti hotelu se nachází různá golfová hřiště.
K vybavení hotelu patří různé restaurace a bary, obchod, krytý a venkovní bazén, vířivka, sauna a tenisový kurt.
Pokoje jsou vybaveny klimatizací, sprchou, fénem, kabelovou/sat. TV, telefonem, minibarem a balkonem nebo terasou. WiFi zdarma. 

Web hotelu: hotel Tryp Malaga Guadalmar ****

Strava:
snídaně formou bufetových stolů.

Cena zájezdu zahrnuje:

• letenku Praha - Málaga - Praha včetně všech poplatků
• transfery z/na letiště
• 3 noclehy v hotelu **** se snídaní
• služby českého delegáta po celou dobu pobytu a česky hovořícího průvodce výletů
• zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena víkendu nezahrnuje:

• celodenní výlet do Cordoby včetně vstupu do Mešity s českým průvodcem - 1.900 Kč
Vydejte se na výlet do města ležící na řece Guadalquivir. Navštívíte známé Plazza de la Corredera, které původně sloužilo k býčím zápasům. Dále uvidíte židovskou a arabskou čtvrť, starověký římský most a mešita. To vše za doprovodu česky hovořícího průvodce. 

• celodenní výlet do Granady včetně vstupu do Alhambry s českým průvodcem - 2.100 Kč
Cestou uvidíte pohoří Sierra Nevada, které bylo vyhlášeno biosférickou rezervací UNESCO. V Granadě následuje prohlídka Alhambry a královské katedrály (případný vstup se platí na místě). Výlet je doprovázen česky hovořícím průvodcem.

Fakultativní služby

• komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna 290,- Kč

• platba městské taxy na místě cca 1,5 € osoba/noc.

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Neckermann.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK