Eurovíkend Barcelona , letecky Praha, hotel Eurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky Španělsko

Eurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky - Španělsko - Španělsko pevnina - Katalánsko - Barcelona

Eurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

Barcelona/Barcelona, Hotel starstarstarstarEurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Eurovíkend Barcelona s průvodcem letecky - hotel Rafael Badalona****

Barcelona předpověď počasí

Barcelona – katalánská metropole, fascinující místo kde se setkává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Nechte se okouzlit stavbami mistrů gotiky, jedinečným dílem Antonia Gaudího (Sagrada Familia, Casa Batllo, Park Guell) či supermoderními projekty slavných současných umělců. Projeďte se lanovkou nad jedním z největších evropských přístavů, projděte se uličkami ve středověké čtvrti kolem katedrály Sv.Eulálie, zažijte každodenní ruch na hlavní barcelonské promenádě La Rambla, nakupte ovoce a dary moře v tržnici La Boquería a večer nezapomeňte ochutnat skvělé tapas v módní čtvrti Born.

Program zájezdu:
1. den - přílet do Barcelony, transfer do hotelu. Možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem ( exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya, ...). Večer  informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den - po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. V průběhu procházky uvidíme známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem (katalánská národní hora cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025).
V podvečer pěší návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány.

3. den - po snídani možnost individuální program nebo možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku – Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného dopoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských  výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno.

4. den - po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy. Výše uvedený program je platný pro přílety ve čtvrtek. V případě příletu v pátek je výlet do Montserratu v neděli dopoledne a výlet do výrobny Cavy a továrny na čokoládu v sobotu odpoledne.

Ubytování: hotel Rafael Badalona****
Hotel se nachází v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 – BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min. pěšky. Metrem bez přestupů do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). Cestou z metra k hotelu je několik restaurací a vetší supermarket pro případný nákup. K moři je to od hotelu ca 5 min. pěšky. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů, obchodů. V hotelu se mimo jiné nachází restaurace, bar, fitness.
Pokoje: Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, sat. TV, minibarem, klimatizací, trezorem, WiFi.

Strava: bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Barcelona:

 • letenka Praha - Barcelona - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
  PŘEDPOKLÁDANÝ odlet z Prahy 11:20, odlet z Barcelony 14:40
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 3 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu
 • pěší polodenní procházku s českým průvodcem
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290,- /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 
 • okruh Barcelonou autobusem s průvodcem                   - 950 Kč
 • polodenní výlet do Montserratu                                    - 950 Kč
 • polodenní výlet Sant Sadurní                                       - 950 Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.