Eurovíkend Lisabon letecky hotel Eurovíkend Lisabon s průvodcem letecky , 4 dny

Eurovíkend Lisabon s průvodcem letecky, Portugalsko, Lisabon, 30.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 11-2297

Eurovíkend Lisabon s průvodcem letecky

Portugalsko » Lisabon

Lisabon/Lisabon, Hotel starstarstarstarEurovíkend Lisabon s průvodcem letecky

Termín:

30.3.2018 - 2.4.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
15 141 Kč ()Eurovíkend Lisabon - letecky s průvodcem

Předpověď počasí Milano

Lisabon – město sedmi pahorků nad řekou Tejo vás okouzlí hned na první pohled. Je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta a klidných historických uliček. Zároveň je jedno z nejstarších měst na naší planetě. Nádherné stavby z dob mořeplavců a králů, kostely, kláštery a parky vytvářejí nezaměnitelný kolorit města. Jeho šarmu zkrátka nelze unikout. Vydejte se tam s námi!

Program zájezdu
 
1. den:
přílet do Lisabonu a následně transfer do hotelu, ubytování. Individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem zdarma po okolí hotelu, seznámení s městem.

2 den: po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem, kde uvidíte katedrálu Sé, čtvrť Alfama s pevností svatého Jiří, odkud jsou krásné vyhlídky na město). Odpoledne individuální program například k návštěvě jednoho z mnoha muzeí, např. Muzeum Caluste Gulbenkian (sbírky Renoiara, Rubense, Rembrandta). Neměli byste vynechat ani návštěvu výstaviště Expa s největším oceanáriem v Evropě.

3. den: po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního celodenního výletu do Cabo da Roca, Sintry a Estorilu. Odpoledne individuální program.

4.den: po snídaní uložení zavazadel v prostorách hotelu dle pokynů průvodce, individuální program. Po poledni transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Ubytování: 
Hotel ACORES LISBOA****
. Hotel se nachází ve finanční části Lisabonu, cca 5 km od centra města. Autobusová zastávka před hotelem, restaurace a obchody cca 400 m. Hotel disponuje 127 pokoji, restaurací, barem a recepcí s 24 hodinových servisem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, TV, radiem, WiFi, sprchou a fénem. 

Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Lisabon:

 • letenka Praha - Lisabon - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
  odelt z Prahy 6:10 hod., odlet z Lisabonu ve 13:10
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 3 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 3* hotelu
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290 Kč /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj                                      - 3.483 Kč
 • autobusový okruh Lisabonem s průvodcem (cca 3 hod.)        - 950 Kč
 • polodenní výlet k mysu Cabo da Roca a městu Sintra           - 1.300 Kč
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Neckermann.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK