Eurovíkend Lisabon letecky hotel Eurovíkend Lisabon Silvestr 2017 (vše v ceně) ET , 5 dny

Eurovíkend Lisabon Silvestr 2017 (vše v ceně) ET, Portugalsko, Lisabon, 29.12.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 111-2204

Eurovíkend Lisabon Silvestr 2017 (vše v ceně) ET

Portugalsko » Lisabon

Lisabon/Lisabon, Hotel starstarEurovíkend Lisabon Silvestr 2017 (vše v ceně) ET

Termín:

29.12.2017 - 2.1.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

5 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
21 190 Kč ()Eurovíkend Lisabon Silvestr 2017 - letecky s průvodcem

Předpověď počasí Milano

Lisabon – město sedmi pahorků nad řekou Tejo vás okouzlí hned na první pohled. Je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta a klidných historických uliček. Zároveň je jedno z nejstarších měst na naší planetě. Nádherné stavby z dob mořeplavců a králů, kostely, kláštery a parky vytvářejí nezaměnitelný kolorit města. Jeho šarmu zkrátka nelze unikout. Vydejte se tam s námi!

Program zájezdu
 
1. den:
Odlet z Prahy do Lisabonu, přivítání na letišti česky hovořícím průvodcem, následuje průjezd Lisabonem do hotelu, při kterém vás průvodkyně seznámí se základními údaji o městě. Poté ubytování.

2. den:
Pěší prohlídka Lisabonu s česky hovořícím průvodcem. Prostřednictvím našeho zkušeného průvodce se seznámíte s nejzajímavějšími památkami tohoto pozoruhodného města. Navštívíte historické město, Castelo Sao Jorge, Torre de Belém, svezete se populárními místním tramvajemi, nadechnete se na náměstí Rossio, projdete pěší zónou až k výtahu Elevador de Santa Justa, ze kterého je krásný výhled na celý Lisabon.

3. den:
Celodenní výlet. Cesta vás zavede do Sintry – prohlídka královského paláce. Sintra je i s přilehlou oblastí zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO. Také byla díky maurskému hradu, množství paláců, zahrad a parků – postavených a vybudovaných v různých slohových obdobích – nazývána „Pohádkovým městem". Další zastávkou bude Cabo de Roca – maják na konci světa. Poté navštívíte Cascais – světoznámé letovisko na pobřeží Atlantského oceánu, kterému se přezdívá „portugalská riviéra". Nachází se zde historické centrum se spoustou malebných křivolakých uliček a krásným přístavem s příjemnou promenádou.

4. den:
Individuální volno.

5. den:
Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ubytování: hotel ***

hotel v centru Lisabonu

Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Lisabon:

  • letenka Praha - Lisabon - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
  • transfery letiště - hotel - letiště
  • 4 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 2* hotelu
  • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

  • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290,- /os.

Fakultativní služby:

  • příplatek za jednolůžkový pokoj                                      - 4.990 Kč

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu a letových časů dle aktuální situace vyhrazena.

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je EximTours.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK