Eurovíkend Londýn letecky hotel Eurovíkend Londýn s pěší prohlídkou s průvodcem (č.1301) , 4 dny

Eurovíkend Londýn s pěší prohlídkou s průvodcem (č.1301), Velká Británie, Londýn, 16.11.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 32-2247

Eurovíkend Londýn s pěší prohlídkou s průvodcem (č.1301)

Velká Británie » Londýn

Londýn/Londýn, Hotel starstarstarEurovíkend Londýn s pěší prohlídkou s průvodcem (č.1301)

Termín:

16.11.2017 - 19.11.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
12 990 Kč ()Eurovíkend Londýn včetně pěší prohlídky s průvodcem

Klikněte pro detailní předpověď

Program zájezdu

1. den: V poledních hodinách odlet z Prahy v 11:15 hod do Londýna, okružní jízda, transfer do hotelu, ubytování.
Individuální volno nebo v případě dobrých časových možností návštěva centra Londýna. Individuální návrat do hotelu, nocleh.

2. den: Snídaně, celodenní pobyt v Londýně. Metrem dojedeme do blízkosti Hyde parku, kde se budeme moci seznámit s nejvýznamnějšími stavbami tohoto města procházkou kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu, který se nachází v těsné blízkosti Big Benu. Dále doporučujeme pokračovat třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, kde jistě nevynecháme příležitost návštěvy světoznámé obrazárny.
V pozdních odpoledních hodinách můžeme pokračovat přes zábavní čtvrť Soho na Covent Garden ulicemi proslulými nejrůznějšími kulturními podniky, rázovitými puby i restauracemi pro náročné. Jistě v nás zanechá nezapomenutelný dojem návrat k metru krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly.
Návrat do místa ubytování. Nocleh.

3. den: Snídaně, možnost individuálního programu v Londýně, kde doporučujeme zahájit procházku návštěvou slavné St. Paul's Cathedral, dále se projít pověstnou londýnskou City kolem monumentální budovy Bank of England a burzy k Monumentu a dále přejít přes Temži na druhou stranu k bitevníku Belfast, kde se nachází muzeum válečného námořnictva. Odsud je již malý kousek ke slavnému Tower bridge a jednomu ze symbolů tohoto státu, majestátnímu Toweru, jež ve svých útrobách střeží korunovační klenoty, nocleh.

4. den: Snídaně. Po snídani individuální volno k prohlídkám, nákupů, apod. V poledních hodinách transfer na letiště a odlet. Přílet do Prahy ve 22:40 hod..

Ubytování: 3* hotel
Strava: snídaně

V ceně eurovíkendu Londýn:

 • letenka Praha - Londýn - Praha, včetně letištních, bezp. tax a palivového příplatku
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • pěší prohlídka Londýna s průvodcem
 • 3 noclehy se snídaní ve dvoul. pokojích v 3* hotelu
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění Evropa (včetně plnění storna 30 tis. Kč)     350 Kč

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj                                                          2.990 Kč
 • vstupenka do muzea Madame Tussaud´s                                              1.090 Kč
 • vstupenka na London Eye                                                              850 Kč
 • vstupenka na vyhlídku z mrakodrapu The Shard                               1.150 Kč
 • minimální počet účastníků na realizaci zájezdu je 30 osob
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK