Eurovíkend Algarve , letecky Praha, hotel Lisabon - Perla Portugalska Portugalsko

Lisabon - perla Portugalska - Portugalsko - Algarve

Lisabon - perla Portugalska

Portugalsko » Algarve

,

LM


Lisabon - perla Portugalska

Počet termínů:

3 termíny / 3 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Okruh

Malebná metropole na sedmi pahorcích nad řekou Tejo.

1. den
- odlet z Prahy do Lisabonu, transfer z letiště, ubytování, volno.

2. den
- městskou dopravou do centra, procházka městem s průvodcem. Prohlídka nejstarší čtvrti Alfama, jejích typických křivolakých uliček a domů s balkony, vyzdobených malovanými kachlíky. Atmosféra této části města je opravdu autentická, protože její domy jako jedny z mála přečkaly zemětřesení v roce 1755. Výjezd k zřícenině románského hradu sv. Jiří proslulou turistickou tramvají č. 28. Odtud se vám naskytnou překrásné výhledy na město včetně pohledu na nejdelší most. Odpoledne Belémská věž, symbol všech mořeplavců, kteří se u ní loučili před každou svou cestou. A klášter sv. Jeronýma, od roku 1983 pod patronací UNESCO. Večer fakultativní možnost typické místní večeře za doprovodu hudby fado.

3. den
- fakultativní půldenní výlet autobusem s průvodcem. Přejezd do malebného města Sintra, které se díky svým palácům a parkům dostalo na seznam UNESCO. Toto místo bylo pět set let letním sídlem portugalských králů a pro šlechtu se zde uprostřed zalesněných vrcholů stavěly honosné vily a surrealistické paláce. Prohlídka královského paláce ze 14. st., který je hlavní dominantou města. K nejzajímavějším exponátům uvnitř paláce patří překrásné malované kachle azujelos, sál s erby a Labutí a Stračí sál. Odpoledne návrat do Lisabonu, volno, fakultativně možnost návštěvy největšího oceanária v Evropě.

4. den
- volno do transferu na letiště, odlet.

Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Lisabon – Praha letištní taxy a další poplatky transfer letiště – hotel – letiště 3 noci v hotelu *** 3x snídani služby česky mluvícího průvodce CK
Příplatky

Fakultativní příplatky:

jednolůžkový pokoj 3 600 Kč hotel **** – dvoulůžkový pokoj/osoba 4 300 Kč hotel **** – jednolůžkový pokoj 9 300 Kč večeře s hudbou fado (D2) 1 500 Kč půldenní výlet do Sintry (vč. vstupu) 1 450 Kč

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění jízdné na místní dopravu individuální vstupy v Lisabonu městskou taxu (hrazena přímo v hotelu, cca 1,5 €/osoba/noc)
Poznámka

Minimální počet účastníků: 15

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.