Eurovíkend Londýn , letecky Praha, hotel Londýnské předjaří Velká Británie

Londýnské předjaří - Velká Británie - Londýn

Londýnské předjaří

Velká Británie » Londýn

, Program starstarstarLondýnské předjaří

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:
Kategorie hotelu: ****
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda, transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno nebo v případě dobrých časových možností návštěva centra Londýna. Individuální návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
2. den: Snídaně, celodenní pobyt v Londýně s průvodcem. Metrem dojedeme do blízkosti Hyde parku, kde se budeme moci seznámit s nejvýznamnějšími stavbami tohoto města procházkou kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu, který se nachází
v těsné blízkosti Big Benu. Dále doporučujeme pokračovat třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, kde jistě nevynecháme příležitost návštěvy světoznámé obrazárny. V pozdních odpoledních hodinách můžeme pokračovat přes zábavní čtvrť Soho na Covent Garden ulicemi proslulými nejrůznějšími kulturními podniky, rázovitými puby i restauracemi pro náročné. Jistě v nás zanechá nezapomenutelný dojem návrat k metru krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Návrat do místa ubytování, fakultativně večeře, nocleh.
3. den: Po snídani pěší prohlídka s průvodcem – katedrála sv. Pavla (druhá největší církevní stavba na světě), Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Dock; návrat na hotel, fakultativně večeře, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno k prohlídkám, nákupům, fakultativním vstupům apod. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
Informace
Změna programu a hotelu vyhrazena.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Londýn-Praha
• 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní
• transfery z/na letiště
• služby průvodce
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
okružní jízdu městem

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.