Eurovíkend Barcelona letecky hotel Majestic Hotel & Spa , 3 dny

Majestic Hotel & Spa, Španělsko, Španělsko pevnina, Katalánsko, Barcelona, 13.10.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 115981975

Majestic Hotel & Spa

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

, Hotel starstarstarstarstarMajestic Hotel & Spa

Termín:

13.10.2017 - 15.10.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

3 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
17 490 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
V hotelu je na výběr z 9 kategorií ubytování. Všechny pokoje jsou komfortně a luxusně vybavené. Ve standardních pokojích najdete koupelnu, možnost připojení k internetu za poplatek, minibar, trezor, fén, TV s plochou obrazovkou a další.
Poloha
Luxusní hotel Majestic leží přímo v centru Barcelony, na Paseo de Gracia. Budova hotelu byla postavena roku 1918. Hotel je jedním z nejlepších v Barceloně, vyniká kvalitním luxusním ubytováním a službami na vysoké úrovni.
Sport a zábava
Široké možnosti nakupování, zábavy, poznávání a nočního života v tepajícím centru Barcelony.
Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, koktejl bar s bazénem a terasou s panoramatickým výhledem na město, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum solárium, vybavené business centrum, možnost připojení k internetu za poplatek, garáže, konferenční prostory.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně.
Letecká společnost Wizz Air

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Barcelony, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Ceny platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Palma Travel Touroperator a.s..V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK