Eurovíkend Hurghada , letecky Praha, Brno, hotel Beach Albatros Resort Egypt

Pickalbatros Beach Albatros Resort - Egypt - Hurghada

Pickalbatros Beach Albatros Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

FM


Pickalbatros Beach Albatros Resort

Počet termínů:

250 termínů / 0 Last minute / 185 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Brno

Počasí:

Dnes Počasí v Hurghada - transparent 23°C
Zítra Počasí v Hurghada - transparent 21 - 26°C
20.3. Počasí v Hurghada - transparent 21 - 25°C
21.3. Počasí v Hurghada - transparent 22 - 25°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Beach Albatros Resort
Kategorie hotelu: ****
Poloha

klidná. Centrum Hurghada cca 15 km. Letiště cca 7 km.

Ubytování (F)

Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C/A3C): v hlavní budově, klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna se sprchou, WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D/A3D): v bungalovech (cca 50 až 350 m od hlavní budovy), bez výhledu na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1C/A2C/A3C.

Rodinné pokoje (A2F/A3F/A4F): ve vedlejší budově nebo v bungalovech (cca 50 až 350 m od hlavní budovy), navíc s ložnicí, trezorem, fénem, chladničkou a topením, bez výhledu na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1C/A2C/A3C.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Na večeře je požadováno vhodné oblečení. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Možnost pozdní snídaně. Snacky od 12.00 do 17.00 h. Zmrzlina od 12.00 do 17.00 h. Odpoledne káva a koláče.

Sport/aktivity

zdarma: plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, minigolf, 3 tenisové kurty s tvrdým povrchem (osvětlení za poplatek), stolní tenis. 6x týdně denní a večerní animační program. Za poplatek: biliár, potápění a vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).

Internet

WiFi a internetový koutek za poplatek.

Wellness

za poplatek: parní lázeň, kadeřnictví, masáže, sauna.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

USP

přímo na pláži
vodní atrakce pro malé i velké
5 tématických restaurací
Popis hotelu

Přímo na pláži. Vodní atrakce pro malé i velké. 5 tématických restaurací.

Pláž

přímo na hotelové pláži s hrubším pískem v krásné zátoce. Doporučujeme boty do vody. Bar na pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavení

730 pokojů v 3 patrové hlavní budově, několika vedlejších budovách a přilehlých bungalovech. Vstupní hala s recepcí, výtahy, 5 tématických restaurací (asijská, německá, italská, mexická a orientální), bary, shiska koutek (za poplatek), obchody. Ve venkovním areálu se nachází 7 sladkovodních bazénů (2 vodní skluzavky), opalovací terasa, bar. Lehátka, slunečníky a osušky zde zdarma.

Děti

miniklub (pro děti od 4 do 12 let, 6x týdně), samostatný dětský bazén s vodními atrakcemi (pro děti od 2 do 10 let), dětské hřiště, vodní skluzavky (pro děti od 10 let), dětské hřiště, dětský animační program, dětské postýlky, dětské židličky, dětské potraviny.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...