Eurovíkend Izrael letecky hotel Prodloužený víkend Jeruzalém - Mrtvé moře s průvodcem , 4 dny

Prodloužený víkend Jeruzalém - Mrtvé moře s průvodcem, Izrael, 15.2.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 109-2386

Prodloužený víkend Jeruzalém - Mrtvé moře s průvodcem

Izrael

Izrael/Jeruzalém, Hotel starstarstarProdloužený víkend Jeruzalém - Mrtvé moře s průvodcem

Termín:

15.2.2018 - 18.2.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
25 490 Kč ()Prodloužený víkend Jeruzalém - Mrtvé moře - Tel Aviv s průvodcem

Andorra předpověď počasí

Izrael - jedinečná a fascinující země, která může mnoho nabídnout. Historii a tradici, krásné přírodní scenérie včetně nehostinně vypadajících pouští, moderní kvalitně zařízená letoviska se zlatistými plážemi, úchvatná města i kulturu kibuců. Izrael nabízí vše od s ničím nesrovnatelné minulosti až po velmi kultivovanou současnost, jíž dominují dokonale vybavená přímořská střediska na březích Rudého, Středozemního a Mrtvého moře.

Program zájezdu

1.den:
Odlet z Prahy do druhého největšího izraelského města Tel Avivu, transfer z letiště na ubytování do Jeruzaléma - jednoho z nejposvátnějších míst na zemi, okružní jízda Jeruzalémem se zastávkami – Olivetská hora s překrásným výhledem na celé město a nejstarším doposud používaným židovským hřbitovem na světě, průjezd Novým městem, zastávka na Pamětní hoře u památníku holokaustu Yad Vashem, zastávka u nejpůsobivější kulturní instituce v zemi Muzeum Izraele a památníku výročí izraelské nezávislosti Ksenet Menorah, transfer do hotelu, večeře.
2.den:
Po snídani polodenní pěší prohlídka Jeruzaléma s průvodcem zahrnující místo Poslední večeře Páně - Hora Sion s hrobkou krále Davida, Staré město včetně arménské a židovské čtvrti - Zeď nářků, rekonstruovanou římskou ulicí zvanou Cardo až do křesťanské čtvrti - Křížová cesta a návštěva nejposvátnějšího křesťanského místa na světě Chrámu Božího Hrobu, odpoledne volno k individuálním prohlídkám, ubytování, večeře.
3.den:
Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě, například k návštěvě vyhlášených trhů ve Starém městě nebo fakultativní celodenní výlet k návštěvě starověké pevnosti zapsané na seznam UNESCO – Masada, výjezd na vrchol lanovkou. Prohlídka areálu a možnost z dálky spatřit některý z tehdejších vojenských římských obléhajících táborů. Následně zastávka u Mrtvého moře k odpočinku, relaxaci a koupání ve slané vodě, která má díky vysoké koncentraci soli blahodárné účinky. Odjezd na ubytování, večeře.
4. den:
Po snídani transfer do Tel Avivu, okružní jízda Tel Avivem se zastávkou v historickém přístavu Jaffa s unikátními arabskými památkami, transfer na letiště a odlet do Prahy.ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA.

Ubytování: hotel ***

Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu:

 • letenka Praha - Tel Aviv - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
 • transfery letiště - Tel Aviv - letiště
 • okružní jízda Jeruzalémem s průvodcem
 • pěší prohlídka Jeruzaléma s průvodcem
 • okružní jízda Tel Avivem s průvodcem
 • 3 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích v 3* hotelu
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       350 Kč /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj                           4.990 Kč
 • fakultativní celodenní výlet do pevnosti Masada a k Mrtvému moři   3.690 Kč
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK