Eurovíkend Petrohrad , letecky Praha, hotel Rusko - Unikátní krása Petrohradu Rusko

Rusko - Unikátní krása Petrohradu - Rusko - Petrohrad

Rusko - Unikátní krása Petrohradu

Rusko » Petrohrad

,Rusko - Unikátní krása Petrohradu

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Dle programu

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Okruh

1. den
- odlet do Petrohradu, ubytování.

2. den
- okružní jízda autobusem – tepna města, 4 km dlouhý Něvský prospekt, katedrála sv. Izáka, velkolepá budova postavená na tisících kůlech na bažinatém podloží, jejíž stavba trvala přes 40 let, památník zakladatele města – Měděný jezdec, palác ve Smolném. Prohlídka Petropavlovské pevnosti, jedné z nejstarších kamenných částí města z r. 1703. V areálu se nachází katedrála Petra a Pavla, kde jsou umístěny hrobky téměř všech ruských carů, počínaje Petrem Velikým. Odpoledne prohlídka Ermitáže, největší turistické atrakce města. Nachází se v prostorách pěti barokních budov Zimního paláce. Sbírku založila Kateřina Veliká, která za nákup uměleckých děl utrácela horentní sumy, a tak dnešní sbírka čítá téměř tři miliony exponátů. Večer fakultativní možnost návštěvy divadla.

3. den
- dopoledne fakultativní výlet do Petrodvorce, zvaného „malé Versailles“, letní rezidence carů z dynastie Romanovců. V palácovém a parkovém komplexu, který byl r. 1990 zapsán na seznam UNESCO, je umístěno přes 170 fontán různých velikostí, z nichž nejznámější jsou centrální Velká kaskáda, Šachová hora, fontána Slunce a socha Samsona bojujícího se lvem. Ta představuje cara Petra I. v boji se Švédy. Odpoledne volno na individuální prohlídku Petrohradu.

4. den
- volno do transferu na letiště, odlet.

Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Petrohrad – Praha letištní taxy a další poplatky transfer letiště – hotel – letiště 3 noci v hotelu *** 3x snídani vstupy (Petropavlovská pevnost, Ermitáž) služba česky mluvícího průvodce při prohlídkách a fakultativních výletech
Příplatky

Fakultativní příplatky:

jednolůžkový pokoj 4 550 Kč hotel **** – dvoulůžkový pokoj/osoba 4 400 Kč hotel **** – jednolůžkový pokoj/osoba 8 200 Kč půldenní výlet do Petrodvorce (vč. vstupu) 2 200 Kč návštěva opery/baletu (dle představení) od 2 100 Kč

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění spropitné vstupy nezahrnuté v ceně povinný příplatek městské taxy (hrazen přímo v hotelu, cca 0,7 €/osoba/noc)

Povinné příplatky:

vízum (zajišťuje CK) 1 690 Kč
Poznámka

Minimální počet účastníků: 10

Všechny odlety je momožno realizovat i z Vídně

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.