Eurovíkend Tanzanie , letecky Praha, Vídeň, hotel Safari v neobjevených rezervacích jižní Tanzanie Tanzanie

Safari v jižní Tanzánii - Tanzanie

Safari v jižní Tanzánii

Tanzanie

, KempSafari v jižní Tanzánii

Počet termínů:

42 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

letecky Praha, Vídeň

Počasí:

Dnes Počasí v Dar es Salaam - transparent 27°C
Zítra Počasí v Dar es Salaam - transparent 22 - 27°C
24.7. Počasí v Dar es Salaam - transparent 21 - 26°C
25.7. Počasí v Dar es Salaam - transparent 22 - 26°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Safari v neobjevených rezervacích jižní Tanzanie
Popis zájezdu
Safari, 7 dní, kemp, plná penze

PRIVÁTNÍ PROGRAM - žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

TRASA: Dar es Salaam / rezervace Selous (Selous Game Reserve) / NP Mikumi / Dar Es Salaam

Vydejte se s námi do jižní Tanzánie a poznejte krásy pravé africké divočiny, která na nápor turistů teprve čeká a Vy si tak budete moci užít opravdové setkání se zvířaty ve svém původním prostředí bez návalu turistů. Čekají Vás rezervace Selous, největší rezervace tohoto kontinentu a národní park Mikumi, kde budete obdivovat stáda slonů, žiraf, zeber, antilop a dalších. Užijte si tradiční safari, safari po vodě a unikátní pěší safari, kde budete mít divočinu na dosah ruky.

Selousova rezervace
Selousova rezervace (Selous Game Reserve) je se svými 54 600 km2 největší rezervací v Africe.
Rezervace Selous se nachází v jižní Tanzánii, daleko od nejnavštěvovanějších parků a rezervací, tudíž ten kdo sem přijede, může zažít to pravé safari, bez houfů turistů a zvířat, která jsou již na přítomnost člověka zvyklá. Rezervace v krajině s ojedinělým ekosystémem je domovem množství divoké zvěře, jako jsou žirafy, zebry, pakoně, gazely, hroši nebo různé druhy ptactva. Jedinečnost rezervace tkví právě v množství těchto majestátních zvířat, nespočetná stáda buvolů, zeber a dalších se prohánějí vyprahlými savanami. Rezervace se pyšní největším stádem slonů v Tanzánii a také posledním stádem vzácných černých nosorožců na světě. Park pojmenovaný podle lovce, průzkumníka a ochránce přírody Frederica Selouse nabízí nejen tradiční safari v otevřeném autě, ale také ojedinělé pěší safari a lodní safari, kdy návštěvník pozoruje divoká zvířata z přídi lodičky na řece Rufiji. Jedinečnost a krása zajistila roku 1963 této přírodní rezervaci místo v seznamu památek UNESCO.

Národní park Mikumi
Národní park Mikumi je se svými 3 230 km2 čtvrtým největším parkem v Tanzanii. Park s jedinečnou přírodní vegetací se rozprostírá pod vysokými štíty hor Uruguru. Park tvoří většinou savany a pastviny po kterých se prohání stáda afrických zvířat. Návštěvníci zde mohou pozorovat typická zvířata, jako jsou lvi, žirafy, sloni, zebry, antilopy, prasata bradavičnatá nebo leopardi na severu parku, zatímco na jihu, který pokrývají lesy se dají nalézt méně běžná zvířata, jako jsou soboli nebo Kudu velký. Mikumi je národním parkem od roku 1964 a na severu sousedí s rezervací Selous, tudíž jsou typické velké migrace mezi oběma parky.

Popis dopravy:
Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.


Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Dar es Salaam: Jangwani Sea Breeze 3* |
Kempy během safari v národních parcích (v kempu stany typu "A" pro dva se spací matrací a s kempovým vybavením) | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den: Dar es Salaam / Rezervace Selous:

Po příletu se na letišti setkáte se zástupcem naší CK se který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Odpočinek. Poté se vydáte do Selousovy rezervace (Selous Game Reserves). Odpoledne příjezd do rezervace, ubytování v kempu, nocleh.Kemp, polopenze.

3. den: Rezervace Selous:

Po snídani se můžete těšit na celodenní safari v největší rezervaci v Africe. Krajina s ojedinělým ekosystémem a vegetací ukrývá taková zvířata, jako jsou žirafy, zebry, pakoně, antilopy, gazely, nilské krokodýly, černé nosorožce a různé druhy ptactva. Rezervace se také pyšní největšími stády slonů v Tanzánii, stejně jako nespočetnými stády buvolů a hrochů a i díky velkému množství majestátních zvířat je zapsaná do seznamu přírodního dědictví UNESCO. Celodenní safari v parku. Návrat do kempu a nocleh.Kemp, plná penze.

4. den: Rezervace Selous:

Po snídani odjezd do rezervace, na pěší safari, které si nevychutnáte skoro nikde jinde na světě. Z bezpečné vzdálenosti a přesto na dosah ruky budete moci pozorovat slony, žirafy, zebry, prasata bradavičnatá nebo divoké psy. Před polednem návrat do kempu na oběd. Odpoledne Vás čeká safari po vodě. Z přídi lodičky budete pozorovat tu pravou divočinu a zvířata shlukující se u řeky. K večeru návrat do kempu, nocleh.Kemp, plná penze.

5. den: Rezervace Selous / NP Mikumi:

Po snídani se rozloučíte s rezervací Selous a vydáte se do nedalekého národního parku Mikumi, rozkládajícího se pod vysokými štíty hor. NP Mikumi je čtvrtým největším parkem v Tanzánii oplývající jedinečnou vegetací, který volně navazuje na rezervaci Selous, a proto jsou zde běžné velké migrace stád zvířat mezi oběma parky. Kromě slonů, zeber, žiraf nebo antilop žijí v této krajině také leopardi. Nocleh v kempu.Kemp, plná penze.

6. den: NP Mikumi / Dar es Salaam:

Ráno si užijete poslední safari po národním parku Mikumi a rozloučíte se s krásou divočiny. K večeru odjezd do města Dar es Salam k Vašemu letu domů. Zájezd lze rozšířit o pobytovou část na Zanzibaru nebo o další safari v Keni nebo Tanzanii).Snídaně, oběd.

7. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.