Eurovíkend Hurghada , letecky Praha, hotel Sindbad Club Aquapark Resorts Egypt

Sindbad Aqua Park - Egypt - Hurghada

Sindbad Aqua Park

Egypt » Hurghada

Hurgahda, Hotel starstarstarstar

FM


Sindbad Aqua Park

Počet termínů:

12 termínů / 0 Last minute / 12 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Hurghada - transparent 18°C
Zítra Počasí v Hurghada - transparent 14 - 18°C
21.1. Počasí v Hurghada - transparent 14 - 20°C
22.1. Počasí v Hurghada - transparent 16 - 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sindbad Club Aquapark Resorts
Poloha
klidná. U hotelu promenáda s restauracemi a bary. Letiště Hurghada cca 5 km.
Děti
dětské hřiště, dětská animace, dětské postýlky, dětské židličky, miniklub pro děti od 3 do 12 let. Za poplatek :hlídání dětí.
USP

přímo na nové promenádě s obchody a restauracemi
cca 300 m od písečné pláže
aquapark v areálu hotelu a částečně v sousedním hotelu
Popis hotelu

Přímo na nové promenádě s obchody a restauracemi. Cca 300 m od písečné pláže. Aquapark v areálu hotelu a částečně v sousedním hotelu.

Pláž
soukromá písečná pláž s hrubším pískem se nachází cca 300 m od hotelu, přes pobřežní ulici. Bar na pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Lehátka, polštáře, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici na pláži zdarma.
Vybavení
velký hotel nabízí 610 pokojů, které jsou rozloženy do 6 pater. Svým hostům nabízí lobby (s trezory k pronajmutí v ceně) s lobby barem, výtah, diskotéku, tři hlavní restaurace, 3 speciální restaurace, bary a různé obchody. Venku je několik bazénů (částečně v sousedním hotelu Sindbad Aqua Park Resort se 12 tobogány), skluzavkami (v zimě vyhřívaný, bazén s vlnami není vyhřívaný). Lehátka, polštáře, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici na bazénu zdarma.
Ubytování (F)

Dvoulůžkové pokoje standard (A1A/A2A/A3A/E2A/E3A): vybavené koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, satelitní TV, minibarem (za poplatek), fénem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén.

Dvoulůžkové pokoje superior (A1B/A2B/A3B/E2B/E3B): se stejným vybavením jako A2A, s balkonem nebo terasou bez určení výhledu.

Rodinné pokoje (A2F/A3F/A4F/E2F/E3F/E4F): se dvěma pokoji (jedna ložnice + jeden pokoj), jednou koupelnou, jinak se stejným vybavením jako pokoje A2A, s balkonem nebo terasou bez určení výhledu.

Stravování
all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Snacky od 11.00 do 17.00 h., zmrzlina od 11.00 do 17.00 h. Večeře také možná v a-la-carte restauraci (italská, asijská kuchyně). Káva, čaj a místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h.
Sport/aktivity
zdarma: aerobic, volejbal, stolní tenis, fitness, 3 tenisové kurty. Denní, večerní a sportovní animace. Za poplatek: osvětlení pro tenis, šnorchlování, potápění a vodní sporty.
Internet
WiFi v lobby zdarma.
Wellness
za poplatek: sauna, pára, vířivka, masáže.
Info
tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.
Upozornění
na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí.
Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...