Eurovíkend Londýn letecky hotel The Landmark London , 3 dny

The Landmark London, Velká Británie, Londýn, 1.6.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 147903775

The Landmark London

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarstar

LM


The Landmark London

Termín:

1.6.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

3 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
16 590 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: *****
Ubytování
Pokoje jsou vybaveny v eleganci viktoriánského stylu, prostorné. Jsou příjemně vybaveny, mají hezkou koupelnu, telefon, individuálně ovladatelnou ventilaci, minibar, SAT TV, rádio, připojení k internetu, fén. Na výběr je z několika kategorií ubytování, k dispozici jsou také propojené pokoje.
Poloha
Přepychový hotel je umístěn hned vedle Regent&s Parku, což z něj dělá ideální východisko pro objevování krás Londýna, výlet do divadla nebo den nákupů. Budete se tu cítit jako doma.
Vybavení
V hotelu je recepce, spa centrum, restaurace a 2 bary. Vše je stylově vybavené, luxusní a přitom velmi vkusné. Ve spa centru najdete bazén, posilovnu a také pestrou nabídku masáží a procedur.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.
Sport a zábava
Rozličné možnosti poznávání, zábavy a nakupování se nachází v centru města.
Letecká společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: Zpáteční letenku do Londýna včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku, uvedené ubytování a stravování, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: Transfery letiště - hotel - letiště, cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Palma Travel Touroperator a.s..V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK