Eurovíkend Řím , -, hotel To nejlepší z Říma 55+ (letecky z Ostravy – Krakova) Itálie

To nejlepší z Říma 55+ (letecky z Ostravy – Krakova) - Itálie - Řím

To nejlepší z Říma 55+ (letecky z Ostravy – Krakova)

Itálie » Řím

, Hotel starstarstarTo nejlepší z Říma 55+ (letecky z Ostravy – Krakova)

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Rome - transparent 27°C
Zítra Počasí v Rome - transparent 20 - 31°C
25.7. Počasí v Rome - transparent 20 - 32°C
26.7. Počasí v Rome - transparent 24 - 32°C


Popis
Řím na pohodu – koktejl zážitků namíchaný v poklidném seniorském tempu. Připraveni? Uvidíte to nejkrásnější z věčného města a nemusíte se o nic starat. Náš průvodce zařídí vše. Projdete se Koloseem, budete obdivovat Fontánu di Trevi i Vatikánská muzea. Vychutnáte si italskou atmosféru u kávy či se sklenkou vína. Užijte si cestování bez věkových hranic a objevte Řím jako nikdy předtím!
Ubytování
3* hotel v Římě
hotel je dostupný MHD do centra města
Strava
snídaně v ceně zájezdu
během dne při prohlídce Říma bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:


Koloseum + Palatin + Forum Romanum


Dospělý 590 KčDítě 230 KčStudent 430 Kč
Cestovní pojištění
EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění
Den 1.
Odjezd z Ostravy na letiště, odlet z Krakova, přílet do Říma a přesun objednaným transferem do hotelu. V závislosti na letovém řádu procházka Římem s průvodcem.
Den 2.
Po snídani pojedeme MHD do srdce starověkého Říma ke Koloseu a Foru Romanu, kde budeme mít prostor k prohlídce. Ti, kteří nebudou mít zájem o prohlídku, mohou jít s průvodcem na Kapitol, kde je pověstná vlčice a odkud se nabízí fantastický výhled na Forum Romanum.
Poté přejedeme místní dopravou na Piazza del Popolo s egyptským obeliskem a s kostely Santa Maria del Popolo, Santa Maria in Monte Santo a Santa Maria dei Miracoli. Zde budeme mít dostatek času na oběd, či případnou prohlídku některého z přilehlých kostelů. Projdeme se také uličkou umělců Via Margutta, kde bydlel oscarový režisér Federico Fellini (Sladký život, Silnice, Řím).
Na závěr dne se opět místní dopravou přemístíme k jednomu ze symbolů večného města – Salviho Fontáně di Trevi, jíž dominuje překrásné barokní sousoší z bílého mramoru. Zde dnešní prohlídku zakončíme.
Den 3.
Ráno nás bude čekat prohlídka nejmenšího státu světa, Vatikánu - náměstí sv. Petra, chrám sv. Petra, Michelangelova kopule s nádherným výhledem na město a světoznámá Vatikánská muzea, která jsou jedním z největších komplexů uměleckých sbírek na světě a nachází se zde i světoznámá Sixtinská kaple. Volno na oběd, nákup suvenýrů a odpočinek.
Poté přejdeme k Andělskému hradu a dále k nejkrásnějšímu baroknímu náměstí Piazza Navona, kde se nachází Berniniho Fontána čtyř řek, u které se zastavíme a vychutnáme si atmosféru tohoto místa.
Po odpočinku půjdeme klidnou procházkou k Pantheonu, kde tento den ukončíme a vrátíme se zpátky na hotel.
Den 4.
V závislosti na letovém řádu možná prohlídka města nebo odjezd transferem na letiště a návrat do ČR.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.