Eurovíkend Srí Lanka , -, hotel To nejlepší ze Srí Lanky 3* Srí Lanka

To nejlepší ze Srí Lanky 3* - Srí Lanka

To nejlepší ze Srí Lanky 3*

Srí Lanka

, starstarstarTo nejlepší ze Srí Lanky 3*

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Hikkaduwa - transparent 28°C
Zítra Počasí v Hikkaduwa - transparent 27 - 28°C
24.7. Počasí v Hikkaduwa - transparent 26 - 28°C
25.7. Počasí v Hikkaduwa - transparent 27 - 28°C


Cena zahrnuje
Leteckou přepravu Praha – Istanbul – Colombo – Istanbul – Praha (economy class) Letištní a palivové taxy 7 nocí v 3* hotelu během okruhu 2 noci na pobřeží v hotelu Tangerine Beach s polopenzí 9x polopenzi Přepravu klimatizovaným vozem Služby česky mluvícího místního průvodce Vstupy dle programu

Cena nezahrnuje:

vstupní vízum na Srí Lanka (40 USD po příletu na Srí Lance) cestovní pojištění ostatní stravování nápoje spropitné místním průvodcům, řidičům, nosičům
Příplatky
4* hotely během okruhu – 5500 Kč / osoba All inclusive v hotelu Koggala Beach – 1000 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Pandanus Beach s polopenzí - 3000 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Pandanus Beach s All inclusive - 5000 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Cinnamon Bey s polopenzí - 4500 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Cinnamon Bey s All inclusive - 6500 Kč / osoba
Okruh

1. DEN - PRAHA – COLOMBO

Odlet z Prahy do Colomba.

2. DEN COLOMBO – SIGIRIYA

Odpoledne přílet do Colomba, transfer do Sigirye, ubytování v hotelu, odpočinek.

3. DEN SIGIRIYA – DAMBULLA – SIGIRIYA

Odjezd na prohlídku skalní pevnosti Sigiriya s pozůstatky královského paláce a freskami dívčích postav, která je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Poté prohlídka komplexu jeskynních chrámů v Dambulle. Návrat do hotelu, zbytek dne volno.

4. DEN SIGIRIYA – POLONNARUWA - MINNERIYA – SIGIRIYA

Odjezd na prohlídku Polonnaruwy, historicky druhého hlavního města, s návštěvou archeologického naleziště se sochou ležícího Buddhy ze žilkovaného mramoru. Odpoledne safari v Národním Parku Minneriya – domov divokých slonů (v parku jich žije cca 200), buvolů, jelenů Sambar, krokodýlů. Večer návrat do hotelu.

5. DEN SIGIRIYA – PINNAWALA – KANDY

Ráno transfer do Pinnawaly se sloním sirotčincem. Pozorování krmení a koupání slonů. Poté přesun do Kandy, cestou zastávka v zahradě s kořením. Poté prohlídka města Kandy – včetně prohlídky posvátného chrámu Buddhova zubu v Kandy, kde se nachází jeden ze čtyř zubů, které se našly po spálení ostatků Buddhy, následně královská botanická zahrady Peradeniya. Ubytování v hotelu.

6. DEN KANDY – NUWARA ELIYA

Brzy ráno po snídani odjezd vlakem do oblasti čajových plantáží, užijte si úžasnou jízdu srílanskými scenériemi. Poté přesun na čajovou plantáž, seznámení s historií a zpracováním čaje v čajové továrně. Odjezd do města s britskou koloniální historií Nuwara Eliya, které bývá nazýváno „malá Anglie“. Ubytování v hotelu.

7. DEN NUWARA ELIYA – HORTON PLAINS – YALA

Brzy ráno (cca 05:00) odjezd směrem na Hortonovy pláně (snídaně formou balíčku). Hortonovy pláně se svou nadmořskou výškou 2100 metrů jsou nejvyšší náhorní plošinou na Srí Lance. Krátký trek – cca 9 km – s trochou štěstí je možno zde vidět opice, jeleny Sambar, medvědy pyskaté. Cesta s procházkou v parkou cca 6 hodin.
Poté přesun na východ Srí Lanky do NP Yala – cestou fotostop u hinduistického chrámu Sitha Amman Kovi a u vodopádu Ravana. Ubytování v hotelu.

8. DEN YALA – KATARAGAMA - YALA

Brzy ráno – cca v 5 hodin (snídaně formou balíčku) odjezd na jeep safari do Národního parku Yala. NP Yala je domovem řady druhů zvířat – sloni, buvoli, krokodýli, levharti, opice, množství ptáků. Návrat do hotelu, volno na relaxaci. Odpoledne návštěva Kataragamy - jedno z nejvýznamnějších poutních míst na Srí Lance, a to pro všechny místní náboženství - buddhisty, hinduisty, muslimy a dokonce i křesťany. Chrámy ze pochází až z 2. století př.n.l., nejvýznamnější je pak chrám Mahá Dévala – který je zasvěcen hinduistickému bohu Skandovi. Večer návrat do hotelu.

9. DEN PŘESUN K MOŘI

Odjezd z NP Yala na pobřeží, ubytování v hotelu Tangerine Beach s polopenzí.

10. – 11. DEN POBYT U MOŘE

Pobyt u moře. Poslední den uvolnění pokoje v 11:00, večer transfer na letiště.

12. DEN COLOMBO - PRAHA

V brzkých ranních hodinách odlet z Colomba do Prahy, odpoledne přílet do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.