Eurovíkend Srí Lanka , letecky Praha, Vídeň, hotel To nejkrásnější ze Srí Lanky - safari a kultura Srí Lanka

To nejlepší ze Srí Lanky (safari, kultura) - Srí Lanka

To nejlepší ze Srí Lanky (safari, kultura)

Srí Lanka

, Hotel starstarstarTo nejlepší ze Srí Lanky (safari, kultura)

Počet termínů:

28 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha, Vídeň

Počasí:

Dnes Počasí v Hikkaduwa - transparent 28°C
Zítra Počasí v Hikkaduwa - transparent 27 - 28°C
24.7. Počasí v Hikkaduwa - transparent 26 - 28°C
25.7. Počasí v Hikkaduwa - transparent 27 - 28°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: To nejkrásnější ze Srí Lanky - safari a kultura
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 9 dní, hotel 3*, polopenze, včetně všech vstupů, též varianta s česky hovořícím průvodcem

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme prodloužit o pobyt na Maledivách nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny

TRASA: Colombo / Polonnaruwa / Sigirica / NP Minneriya / Dambulla / Kandy / Pinnawala / Nuwara Eliya / Hortonovy pláně / Kitulgala / Colombo

Srí Lanka - perla Indického Oceánu!
Nekonečné, kouzelné pláže lemující celoročně teplé vody oceánu, chladivé a mystické hory s čajovými plantážemi, nepřeberné kulturní dědictví dávných i moderních kultur, národní parky s rozmanitou a vzácnou faunou i flórou a místní pohostinní obyvatelé tvoří perfektní mozaiku Srí Lanky. Infrastruktura a standard služeb je na vysoké úrovni a v tuto chvíli za více než přijatelné ceny.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech na Srí Lance za příplatek.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Negombo: Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do letoviska Negombo. Možnost návštěvy největších rybích trhů na Srí Lance. Poté odjezd do hotelu, ubytování. Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, večeře.

3. den - Negombo / Polonnaruwa / Habarana: Dnes navštívíte úchvatné město Polonnaruwa, které vzniklo v 11. století za vlády indické dynastie Chola. Později zde vznikaly rozsáhlé zahrady, mnoho paláců, soch Buddhů i další stavby různého charakteru, které zde najdete i dnes v poměrně zachovalém stavu. Poté odjezd do Habarany, kde se ubytujete. V podvečer fakultativně projížďka na slonovi.
Nocleh v hotelu.
Hotel, polopenze.

4. den - Habarana / Sigiryia / NP MInneriya / Habarana: Brzy ráno ještě před snídaní, dokud není příliš horko a davy turistů, transfer ke skalní hoře Sigiriya (UNESCO). Výstup na skálu, kde se Vám naskytne fantastický výhled do divoké krajiny. Prohlídka královské pevnosti s přilehlými zahradami a nádhernými freskami „sigiriyjských krasavic“. Poté návrat zpět do hotelu na snídani, odpočinek. Odpoledne transfer k NP Minneriya, kde podniknete jeep safari. Národní park má přibližně 8,890 hektarů a můžete v něm vidět slony, přes 160 druhů ptáků, obojživelníky, ryby a více jak 78 druhů motýlů. K večeru návrat do Vašeho hotelu v Habarana a volno na Vaše aktivity.
Nocleh v hotelu.
Hotel, polopenze.

5. den - Habarana / Dambulla / Kandy: Po snídani transfer do Dambully (UNESCO), kde navštívíte unikátní komplex jeskynních chrámů. Komplex je jedním z nejrozsáhlejších a nejlépe zachovaných jeskynních komplexů na Srí Lance. Je zde velké množství nástěnných maleb a převážně buddhistických, ale i hinduistických soch. Po prohlídce transfer do Kandy. Po cestě se zastavíte v zahradě koření v Matale (Spice garden), kde se pěstuje skořice, pepř, ananasovníky, kakaovníky a další plody. Po příjezdu do Kandy ubytování v hotelu. Večer navštívíte jedno z nejposvátnějších míst buddhistů – Chrám Buddhova zubu.
Nocleh v hotelu.
Hotel, polopenze.

6. den - Kandy / Pinnawala / Nuwara Eliya: Po snídani navštívíte sloní útulek Pinnawalla, kde se starají o opuštěná slůňata a o staré slony. Uvidíte zde, jak se sloni krmí anebo třeba i koupou. Poté transfer do horské oblasti čajových plantáží Nuwara Eliya. Cestou zastávka v botanické zahradě Peradeniya, kde uvidíte mnoho druhů tropických rostlin. Tato botanická zahrada je největší na Srí Lance a najdete zde například mnoho vzácných druhů orchidejí. Vaše další cesta bude pokračovat do Nuwara Eliya. Toto městečko je obklopeno čajovými plantážemi a budete mít možnost odtud vidět nejvyšší horu Srí Lanky. Nocleh v hotelu.
Hotel, polopenze.

7. den - Nuwara Eliya / NP Horton Plains: Se zabalenou snídaní se brzy ráno vydáte do NP Hortonovy pláně. Podniknete nenáročný trek (cca 11 km), který vás zavede až k místu známému jako “Konec světa”. Hortonovy pláně jsou útočištěm mnoha chráněných živočichů a rostlin. Nejlepší doba pro návštěvu je v ranních hodinách, jelikož tou dobou se odtud naskýtají dechberoucí výhledy do okolí. Zastávka u nádherných vodopádů “Baker´s Falls”. Návrat zpět do hotelu v Nuwara Eliya. Odpoledne prohlídka města a čajových plantáží. Hotel, polopenze.

8. den - Nuwara Eliya / Kitulgala / Negombo: Po snídani transfer do Kitulgala, kde budete mít možnost fakultativního raftingu na řece a poznáte místo, kde se roku 1957 točil slavný film most přes řeku Kwai (rafting možný pouze při dostatečně vysoké hladině řeky). Poté transfer na letiště a odlet zpět domů.
Snídaně.
Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu u Indického oceánu na Srí Lance nebo na kouzelných plážích na Maledivách o libovolný počet dní.

9. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.