Vízum do SAE Spojených Arabských emirátů bylo zrušeno. Vízum do SAE pro občany ČR.

Vízum do SAE Spojených Arabských emirátů bylo zrušeno. Vízum do SAE pro občany ČR.


NUTNOST VÍZA DO SAE - SPOJENÝCH ARABSKÝCH EMIRÁTŮ BYLA ZRUŠENA.

 Vízum SAE Spojené arabské emiráty

Od 22. března 2014 byl zrušena vízová povinnost pro občany ČR, cestující do SAE - Spojených arabských emirátů. K vycestování tak bude stačit pouze platný cestovní pas.

Díky tomu se zlevní zájezdy do této exotické země o zhruba 1700 Kč na osobu. Zrušení poplatku jistě výrazně zatraktivní zájezdy do Emirátů. Naši klienti létají do SAE na týdenní pobyty, zejména v zimě, ale také na prodloužené víkendové pobyty, které jsou stále oblíbenější. Odpadne tak nepříjemná byrokracie a zároveň se zkrátí doba, potřebná na vyřízení pobytu.

Díky zrušení víz se tak již zítra můžete koupat v teplém moři omývajícím Arabské emiráty a nakupovat přitom levnou elektroniku a oblečení.

Na prodloužené víkendové pobyty se létá především do Dubaje a Abu Dhabi. V Dubaji se však, jako v jediném městě v SAE, vybírá pobytová taxa za pokoj a noc, na kterou jsou již ale naši klienti zvyklí z většiny evropských měst. Ve dvou a tříhvězdičkovém hotelu bude pobytová taxa tři americké dolary na pokoj a noc, ve čtyřhvězdičkovém 4,5 USD a v pětihvězdičkovém 5,5 USD. Při třech nocích v 5* hotelu tak v hotelu zaplatíte za pokoj asi 330 Kč, což je nic v porovnání s ušetřeným poplatkem za vízum.

Přejeme Vám šťastnou cestu a nádhernou dovolenou.

Víkendové pobyty v SAE si můžete vybrat zde...             Týdenní pobyty v SAE najdete zde...