Eurovíkend Francie letecky hotel Dárkový poukaz na eurovíkend v hodnotě 20000 Kč , 1 dny

Dárkový poukaz na eurovíkend v hodnotě 20000 Kč, Francie, 24.12.2018, -
Číslo zájezdu: 68-2201

Dárkový poukaz na eurovíkend v hodnotě 20000 Kč

Francie

Paříž Řím Londýn Barcelona /Paříž Řím Londýn Barcelona , Hotel starstarstarDárkový poukaz na eurovíkend v hodnotě 20000 Kč

Termín:

24.12.2018 - 24.12.2018
Další termíny

Strava:

-

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

1 den

Doprava:

-0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
20 000 Kč ()DARUJTE EUROVÍKEND NEBO LETECKÝ VÍKENDOVÝ POBYT U MOŘE!!!

DÁRKOVÉ POUKAZY S PLATNOSTÍ 12 MĚSÍCŮ vytvoříme v jakékoliv peněžní hodnotě nebo na pevně určený termín a eurovíkend.

Pokud si nejste jisti termínem nebo městem, které by obdarovaný rád navštívil, objednejte dárkový poukaz v peněžní hodnotě a výběr nechte na obdarovaném.
Platnost dárkového poukazu bez pevného termínu je 12 měsíců, během kterých si obdarovaný sám vybere zájezd, případně doplatí zbývající částku.

Jak objednat dárkový poukaz na eurovíkend a víkendový pobyt:
Pokud vám vyhovují nabízené peněžní hodnoty dárkových poukazů, proveďte předběžnou objednávku ve formuláři.
Pokud chcete vytvořit dárkový poukaz na Vámi vybraný eurovíkend nebo víkendový pobyt, zapište do poznámky, o jaký zájezd se jedná. Zavoláme Vám zpět a dojednáme podrobnosti.

Dárkové poukazy mají na zadní straně kolonku "Pro:", do ní napíšeme krátkou zprávu, např.: "pro nejlepší manželku na světě" ...

Již od roku 2005 zastupujeme cestovní kanceláře Čedok, EximTours, FiroTour, Blue Style, Neckermann, Thomas Cook, Alexandria, Nev-Dama, Eso Travel, Marco Polo a další....

Dárkový poukaz eurovíkendy v hodnotě 3000 Kč
Dárkový poukaz eurovíkendy v hodnotě 5000 Kč
Dárkový poukaz eurovíkendy v hodnotě 10000 Kč
Dárkový poukaz eurovíkendy v hodnotě 20000 Kč

Dárkové poukazy na zájezdy můžete objednat také na e-mailu info@leteckeeurovikendy.cz nebo tel: 266 312 425, mob.: 774 376 464

V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE DÁRKOVÝ POUKAZ V JINÉ HODNOTĚ, NEŽ JE UVEDENO, ZAPIŠTE JEHO HODNOTU DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE.

ZÁROVEŇ DO POZNÁMKY UVEĎTE, CO CHCETE NAPSAT DO KOLONKY "PRO:" NA ZADNÍ STRANĚ POUKAZU.

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CornisTour.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK